Skocz do zawartości

• Kanał RSS
Zdjęcie

Porady Striker'a [Nvidia Geforce] [Tylko dla zaawansowanych]

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
11 odpowiedzi w tym temacie

#1 Striker

Striker

Świeżak

• Sponsor
  • Pip
  • 30 postów

Napisano 2016 06 August - 19:00

Witam,Podobnie jak niektórzy gracze miałem problem ze ścinkami na serwie zaraz po starcie Kyrmira 2.0.Na ten problem pomógł mi fix od Nvidii:http://worldofgothic... ... 34f2c2f77bPozwala on pobrać także inną łatkę do poprawnego wyświetlania wyższych rozdzielczości, ale nie instalowałem.+ płynne działanie kyrmira, na swojej konfiguracji nawet do 4h gry bez crasha (coś koło 23-24 mln otrzymanych bajtów crashuje)- spadek fps, w moim przypadku z 300 (przy full hd) do ok 60-70 (tuż przed crashem potrafi pokazywać 30-40)Kolejna sprawa: limit klatek w np. GothicuNiektórzy napiszą że to dobrze że takie coś jest, ale przy mojej konfiguracji gothic na win 7 zawsze ścinał (nawet na singlu).Dlatego jeżeli chciałbyś wyłączyć limit(60 klatek) w gothicu u mnie wystarczyło w panelu sterowania Nvidia wyłączyć synchronizacje pionową dla gothica i zastosowałem także program ProcessLassohttps://bitsum.com/Nic nie konfigurowałem, tylko podczas gry załączał Bitsum Highest PerformancePozdrawiam
" No, to jak ku**a będzie? Robimy interes? "Bernard "Talar" Dukat

#2 VeseniR

VeseniR

Gracz

• Gracze
  • Pip
  • 32 postów

Napisano 2016 06 August - 21:29

Mi przez to fpsy spadły do 40, i miałem crashe co chwile.

#3 Striker

Striker

Świeżak

• Sponsor
  • Pip
  • 30 postów

Napisano 2016 07 August - 12:30

Jeżeli posiadasz kartę graficzną od Nvidii (GTX) proponowałbym wyłączyć synchronizacje pionową, w gothic.ini zmienić odświeżanie na 32 i ustawić wyższą rozdzielczość. Pomijając takie kwestie jak włączyć extendedmenu itp. W gruncie rzeczy ciekawi mnie twoja konfiguracja, skoro u ciebie podobno co chwile crashuje (jeśli chcesz się nią podzielić rzecz jasna).

#4 VeseniR

VeseniR

Gracz

• Gracze
  • Pip
  • 32 postów

Napisano 2016 07 August - 13:30

Jezeli ta konfiguracja jest dla GTX'ow to takowej nie mam, mam gt 620 z karty wiec pewnie to jest przyczyna... Kij, myslalem ze sobie pogram bez co chwilowego reloga. ;/

#5 Bojo12q

Bojo12q

Gracz

• Gracze
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 2016 08 August - 15:18

Działa na Win 10?

#6 hiena

hiena

Gracz

• Gracze
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 2016 09 August - 14:16

a czy te porady działają też na AMD czy odpada ??

#7 SodiwaD

SodiwaD

Obywatel Kyrmira

• Zbanowani
  • PipPip
  • 173 postów

Napisano 2016 11 August - 13:11

Zrobiłem wszystko jak napisane ale ciągle crashuje a gdy zmieniłem Synchronizacje pionową na włączoną i wyłączyłem ten program i odinstalowałem to łatke od Nvidii jest to samo odpalam Kyrmir i Gothic II przestał działać.

Why So Serious

#8 Twice

Twice

Developer

• Administratorzy
  • 2499 postów
  • gg:
    22889848

Napisano 2016 11 August - 13:25

Spróbuj przywrócic, sprzed dodaniem nowych funkcji.

bar.jpg

IWGEL76.png

#9 Striker

Striker

Świeżak

• Sponsor
  • Pip
  • 30 postów

Napisano 2016 11 August - 13:51

można usunąć temat :) To że u mnie działa jak należy nie znaczy, że u wszystkich będzie. Z tej racji że słabo się znam na komputerach, a te porady mają zastosowanie tylko u mnie, jak widać niektórzy próbowali ale bez skutku więc uważam że moje wypociny są niepotrzebne na forum.

#10 SodiwaD

SodiwaD

Obywatel Kyrmira

• Zbanowani
  • PipPip
  • 173 postów

Napisano 2016 11 August - 13:57

Ta łatka faktycznie działa bytes wolniej się zwiększają ale fps są mniejsze :/

Why So Serious

#11 Twice

Twice

Developer

• Administratorzy
  • 2499 postów
  • gg:
    22889848

Napisano 2016 11 August - 14:17

Zmieniłem tytuł, więc z tym działacie na własną odpowiedzialność.

bar.jpg

IWGEL76.png

#12 Venus

Venus

Gracz

• Gracze
  • Pip
  • 24 postów

Napisano 2017 05 May - 18:02

nwm czego to wina ale po zainstalowaniu tego mam tylko to ze gra sie nie wlacza a pojawia sie tylko ten kwadran niebieski z napisem gothic 2 noc kruka wczytywanie.