Skocz do zawartości

  • Kanał RSS
Zdjęcie

Odświeżenie.


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 Twice

Twice

    Developer

  • Administratorzy
  • 2527 postów
  • gg:
    22889848

Napisano 2018 15 February - 02:57

ILEZrAH.png

Witajcie!
 
Serwer się  rozwija, a wraz z nim muszą zachodzić  pewne zmiany, pierwszą z nich jest odświeżenie ekipy o nowe osoby mające energię i chęć na współtworzenie tego przedsięwzięcia. 
 
W związku z tym osobom ktore udały się na Kyrmirową emeryturę dziękuje za czas poswięcony dla serwera, opieke nad graczami, cenne wskazówki, porady, dziękuję za to że zechcieliscie wziąc udział w tej wielkiej inicjatywie serwera wyrózniającego się na tle innych. Serwer jest wam wdzięczny, a Kyrmir zawsze ma dla Was drzwi szeroko otwarte.
 
Kolejną ważną rzeczą jest nieuczciwa rywalizacja nieistniejącego juz na Kyrmirze klanu Najemników. Nie możemy pozostać obojętni.
Nasze stanowisko: Nie każdy musi się lubić, ale na szacunek zasługuje każdy, to elementarne wartosci zarówno nie tylko etyczne, ale i bardzo ważne na serwera.
Tylko dialog jest w stanie zaprowadzić do zakończenia sprawy, a te internetowe błazenady nie służą zarówno Najemnikom jak i Serwerowi Kyrmir.
Serwer Kyrmir i jego ekipa nie wspiera żadnego z klanów i pozostaje w ich kwestii obiektywnie obojętna. 
 
Następną rzeczą jest naturalnie uzupełnienie ekipy (jak juz to było wcześniej wspomniane) Tak więc zachęcamy do kandydowania na stanowiska EM oraz Support'a 
potrzebujemy ambitnych i kreatywnych, którzy wniosą do ekipy nową moc,  ktorą przekujemy w satysfakcje graczy.
 
No i ostatnią nie mniej ważną rzeczą jest trzecia rocznica istnienia Kyrmira pod moim sztandarem. Tak więc wychodzę z zapytaniem co chcelibyscie dostac/móc dostac
/wziąć udział itp itd na własnie 3 rocznicy. Święto jest napewno ważne, ps: możecie odrazu pominąć exp, drop, gold drop - bonusy bo to napewno też  będzie, chodzi mi tutaj 
o propozycje spoza bonusów.
Swoje propozycje złóżcie w dziale propozycje (Jeśli nie ma tematu dot. 3 rocznicy i jej propozycji to pierwszą osobę uprasza się o jej stworzenie, a resztę uzytkownikow o wpisywanie się tam i nie robienie 10 tematów)
 
Dodatkowo jest szansa, że pojawi się na krótki okres surowy serwer testowy  nowej wersji, a osoby mające rangę  "Elity Serwerowej" będą mogli przetestować systemy (nie ma jeszcze mobów) i poraportować błędy, to też  będzie taka wisienka na torcie  dla weteranów, a i dla nas przydatne będą zgłoszenia o bugach na serwerze.
 
Dziękuję za uwagę
z pozdrowieniami Twice

  • Salamander, siralexis i KaKusss lubią to

bar.jpg

IWGEL76.png